0 Winkelmandje

Er zijn op dit moment geen producten in jouw winkelmandje

Training

Insta Earnings Report- Hoeveel verdienen de meest invloedrijke fitness- en sportsterren ter wereld

Vandaag de dag brengen velen van ons onze vrije tijd door met het scrollen door sociale media en het volgen van mensen die we graag willen zijn. Maar hoeveel is een follow-up of een like echt waard?

Onze influencer-experts wilden ontdekken hoeveel enkele van de grootste celebrity-trainers en sportsterren konden verdienen aan gesponsorde posts op Instagram.

We hebben de accounts van enkele van ’s werelds grootste influencers geanalyseerd om het Insta Earnings Report te maken en ze gerangschikt op basis van hun aantal volgers en potentiële inkomsten per post(1), om te laten zien wie het meeste uit hun post kan halen.

Top 29 best verdienende ‘Celebrity Trainers’

Positie Naam Influencer Social Handle Aantal volgers Hoeveelheid die ze zouden kunnen verdienen per post Klantenkring
1 Melissa Alcantara @fitgurlmel 1,000,000 €2,964 Kim Kardashian
2 Jeanette Jenkins @msjeanettejenkins 801,000 €3,369 Alicia Keys
3 Tracy Anderson @tracyandersonmethod 601,900 €2,528 Gwyneth Paltrow
4 Mary Helen Bowers @balletbeautiful 561,000 €2,358 Natalie Portman
5 Bradley Simmonds @Bradleysimmonds 416,700 €1,751 John Terry
6 Gunnar Peterson @gunnarfitness 365,100 €1,533 Khloe Kardashian
7 Luke Zocci @zocobodypro 309,100 €1,299 Chris Hemsworth
8 Simone De La Rue @bodybysimone 306,700 €1,287 Jennifer Garner
9 Don Saladino @donsaladino 290,600 €1,220 Blake Lively
10 Tony Horton @tonyshorton 249,600 €1,049 Usher
11 Anna Kaiser @theannakaiser 240,700 €1,011 Shakira
12 Patrick Nilsson @thepatricknilsson 227,700 €956 Justin Bieber
13 Harley Pasternak @harleypasternak 220,000 €924 Ariana Grande
14 Lou Ferrigno @theofficiallouferrigno 196,700 €830 Michael Jackson
15 Erin Oprea @erinoprea 181,000 €760 Carrie Underwood
16 Dave Rienzi @daverienzi 151,700 €729 Dwayne Johnson
17 Jonny Roxx @ovoroxx 135,900 €573 Drake
18 Joe Holder @ochosystem 121,500 €513 Bella Hadid
19 Don Brooks @donamatrixtraining 119,500 €501 Khloe en Kourtney Kardashian
20 Leyon Azubuike @leyonr 99,900 €564 Jennifer Anniston
21 Nicole Winhoffer @nicolewinhoffer 96,300 €538 Nicki Minaj
22 Amy Rosoff Davis @amyrosoffdavis 85,500 €477 Selena Gomez
23 David Kirsch @davidkirsch 76,500 €427 Kate Upton
24 Peter Lee Thomas @peterleethomas 64,400 €360 Halle Berry
25 Danny Musico @dannymusico 51,200 €287 Leonardo DiCaprio
26 Mark Jenkins @themarkjenkins 39,800 €279 P Diddy
27 David Buer @davidbuer 25,100 €176 Tyler Perry
28 Patrick Murphy @murphyfitness 22,600 €196 Zac Efron
29 Brian Nguyen @dragonmasterbri 14,800 €129 Mark Wahlberg

 

Cristiano Ronaldo zou via Instagram tot €7,4 miljoen kunnen verdienen

Of je nu op zoek bent naar inspiratie voor fitness of prestaties, het is geen verrassing dat enkele van ’s werelds grootste sportsterren het meest worden gevolgd op Instagram. Van hun lichaamsbouw en dieet tot hun trainingsroutines en unieke vaardigheden, zijn we geobsedeerd door de levens van beroemde atleten.

Bij het analyseren welke professionele sportsterren de meeste volgers hadden en dus het meeste verdienpotentieel per post, waren onze top drie sterren allemaal voetballers. De enige echte Cristiano Ronaldo pakte de eerste plaats.

De Portugese voetbalster is misschien wel een van de meest invloedrijke voetballers en atleten ter wereld. En hij heeft 236 miljoen volgers om dit te ondersteunen. Volgens onze berekeningen zou Ronaldo tot €659,825 per post kunnen verdienen – met een verdienpotentieel van bijna €8 miljoen per jaar!

Op de tweede plaats komt de Argentijnse voetbalprof Lionel Messi. Messi is een andere voetballer die over de hele wereld bekend is en aanvoerder is van zowel Barcelona als Argentina FC. Messi heeft meer dan 162 miljoen Instagram-volgers, wat neerkomt op een potentieel inkomen van €455,205 per post.

Neymar Jr. is onze nummer 3 van meest invloedrijke en best verdienende voetbalsterren op Instagram. De Braziliaanse ster wordt beschouwd als een van de beste spelers ter wereld en heeft 140 miljoen volgers. Hierdoor kan Neymar tot €393,014 voor een gesponsorde post verdienen.

Top 30 best verdienende sportsterren

Positie Naam Influencer Social Handle Aantal volgers Hoeveelheid die ze zouden kunnen verdienen per post Sport
1 Cristiano Ronaldo @cristiano 236,000,000 €659,825 Voetbal
2 Lionel Messi @leomessi 162,700,000 €455,205 Voetbal
3 Neymar @neymarjr 140,000,000 €393,014 Voetbal
4 Virat Kohli @virat.kohli 73,000,000 €204,059 Cricket
5 LeBron James @kingjames 70,000,000 €195,992 Basketbal
6 David Beckham @davidbeckham 70,000,000 €178,875 Voetbal
7 Ronaldinho @ronaldinho 51,400,000 €144,011 Voetbal
8 James Rodriguez @jamesrodriguez10 45,900,000 €128,679 Voetbal
9 Marcelo Vieira Jr. @marcelotwelve 45,100,000 €126,292 Voetbal
10 Zlatan Ibrahimović @iamzlatanibrahimovic 43,800,000 €122,605 Voetbal
11 Gareth Bale @garethbale11 43,100,000 €120,808 Voetbal
12 Kylian Mbappé @k.mbappe 42,300,000 €118,559 Voetbal
13 Paul Pogba @paulpogba 41,500,000 €116,287 Voetbal
14 Sergio Ramos @sergioramos 40,300,000 €112,834 Voetbal
15 Mo Salah @mosalah 39,800,000 €111,519 Voetbal
16 Paulo Dybala @paulodybala 39,600,000 €110,763 Voetbal
17 Luis Suarez @luissuarez9 38,100,000 €106,681 Voetbal
18 Karim Benzema @karimbenzema 35,300,000 €98,865 Voetbal
19 Andres Iniesta @andresiniesta8 34,500,000 €96,532 Voetbal
20 Dani Alves @danialves 31,500,000 €88,193 Voetbal
21 Antoine Griezmann @antogriezmann 30,600,000 €85,624 Voetbal
22 Eden Hazard @hazardeden_10 27,300,000 €76,589 Voetbal
23 Zinedine Zidane @zidane 27,100,000 €75,975 Voetbal
24 Sachin Tendulkar @sachintendulkar 25,400,000 €71,064 Cricket
25 Toni Kroos @toni.kr8s 25,100,000 €70,431 Cricket
26 Floyd Mayweather @floydmayweather 23,600,000 €66,242 Boxing
27 Philippe Coutinho @phil.coutinho 22,300,000 €62,621 Voetbal
28 Mesut Özil @m10_official 22,000,000 €61,748 Voetbal
29 Khabib Nurmagomedov @khabib_nurmagomedov 21,100,000 €59,164 MMA
30 Isco Alarcon Suarez @iscoalarcon 19,700,000 €55,375 Voetbal

Als deze Instagram-accounts vol fitness, sport en topprestaties je hebben geïnspireerd om in beweging te komen, bekijk dan enkele van onze favoriete trainingen die je kunt doen vanuit huis of in de sportschool!

Methodologie

We hebben een lijst samengesteld met 59 van de grootste personal trainers en sportsterren van beroemdheden om erachter te komen hoeveel ze per Instagram-post zouden kunnen vragen op basis van het aantal volgers dat ze hebben.

Vervolgens hebben we Influencer Marketing Hub gebruikt om de inkomsten te achterhalen om zo de inkomsten per post te berekenen. Om de jaarlijkse inkomsten te bepalen, hebben we hun vergoeding per post gebruikt en dat over een jaar berekend met gemiddeld één betaalde post per maand.



Myprotein

Myprotein

Schrijver en Expert